Cooper
cooper@sparklingpeople.nlHi! Ik ben Cooper en ik ben werkzaam als kantoorhond in Alkmaar. Naast kantoorhond zijn, heb ik een andere belangrijke taak: zorgen voor een positieve werksfeer. Dit doe ik onder andere door in mijn favoriete speelgoed-eekhoorn te bijten, die enorm piept. Zo trek ik iedereens aandacht, en weet ik vaak collega’s naar mij toe te lokken. Verder ga ik graag een blokje om, om de singels van Alkmaar te verkennen, maar het allerliefste knuffel ik met mijn collega’s. In mijn vrije tijd ben ik gezellig bij mijn baasje Gina thuis en speel ik graag met andere honden.
Ik ontvang je graag op het kantoor in Alkmaar, water en hondenbrokken staan altijd klaar!
Leer mij kennen in 60 seconden
Wat anderen zeggen over mij en mijn collega's
Een greep uit mijn vacatures
Accountmanager Large Accounts
40 uur | HBO
Krijg jij energie van deals sluiten op hoog niveau en weet je precies hoe je een gesprek met een CEO of HR-directeur moet insteken? Dan zoeken wij jou! Voor een ambitieus en gezellig bedrijf in Amsterdam zijn we op zoek naar een Accountmanager Large Accounts. In deze rol bouw je bruggen, overtuig je op maat en maak je van een eerste kop koffie een langdurige samenwerking. Bonus: je krijgt ook nog eens alle tools en vrijheid om dit voor elkaar te krijgen.
Categorie Manager in Amsterdam
40 uur, 36 uur | HBO, VWO
Wil jij bouwen aan een toekomst waarin innovatie, duurzaamheid en slimme inkoop hand in hand gaan? En weet jij als geen ander hoe je een productportfolio ontwikkelt dat klanten én leveranciers enthousiast maakt? Dan hebben wij jouw volgende stap klaarstaan.
Financieel administratief medewerker in Groesbeek
24 uur | HBO, MBO
Voor een nuchter, gezellig en no-nonsense bedrijf in de schoonmaakbranche (vlakbij Nijmegen) zoeken we een financieel administratief medewerker. Je komt terecht in een informeel team waar humor, snel schakelen en aanpakken de standaard zijn. Jij zorgt ervoor dat alles administratief op rolletjes loopt. De afdeling bestaat nu uit 1 persoon, maar die kan wel wat versterking met de werkzaamheden (en gezelligheid) gebruiken. Klinkt dit goed? Dan hebben we een goede match!